فروشگاه اینترنتی مسترنیک ارائه دهنده لوازم جانبی کامپیوتر، موبایل، تبلت و گیمینگ

شیوه های پرداخت

پرداخت خرید مسترنیک

هدف اصلی فروشگاه اینترنتی مسترنیک رضایت مشتریان عزیز است. لذا این فروشگاه سه شیوه پرداخت را برای شما عزیزان در نظر گرفته است و شما می‌توانید با توجه به موقعیت مکانی و شرایط خود یکی از این سه روش را انتخاب کنید.

شیوه های پرداخت در فروشگاه مسترنیک

بعد از اینکه کالاهای مورد نیازتان را انتخاب کردید، نوبت به انتخاب شیوه پرداخت می‌رسد. شما می‌توانید یکی از این سه روش را برای پرداخت وجه کالای مورد نظر خود انتخاب کنید:

1- پرداخت در محل:

بهتر است همین ابتدا اشاره کنیم که پرداخت در محل برای ساکنین شهر تبریز قابل استفاده است. در این روش شما کالای موردنیازتان را سفارش داده و شیوه پرداخت در محل را انتخاب می‌کنید. کالا به محل زندگی یا کار شما ارسال شده و می‌توانید مبلغ را به صورت نقد (البته برای کالاهای زیر ۲۰۰ هزارتومان) یا با استفاده از کارتخوان پرداخت کنید.

البته به این نکته هم توجه کنید که اگر کالای شما سفارشی باشد، مقداری از وجه به عنوان بیعانه دریافت شده و شما می‌توانید مابقی مبلغ را با دستگاه کارتخوان پرداخت کنید. (همچنین از آنجایی که کالاهای سفارشی به درخواست و نیاز شما تهیه می‌شوند، امکان تعویض یا ارجاع آن به فروشگاه وجود ندارد.)

2- پرداخت کارت به کارت:

شیوه دیگر پرداخت که برای همه مشتریان فروشگاه مسترنیک قابل استفاده است، روش کارت به کارت است. شما مبلغ کالا را به حساب فروشگاه مسترنیک پرداخت کرده و فیش آن را در واتسپ برای ما ارسال می‌کنید. پس از بررسی فیش پرداخت، کالا برای شما ارسال خواهد شد.

برای پرداخت وجه کالا به شکل کارت به کارت نیز باید گزینه پرداخت در محل را از سایت انتخاب کنید. کارت به کارت باید قبل از ارسال کالا انجام شده و فیش آن برای ما ارسال شود، در غیر اینصورت کالا برای مشتری ارسال نخواهد شد.

3- پرداخت اینترنتی:

بهترین و مطمئن‌ترین شیوه پرداخت روش اینترنتی است. در این روش، شما کالای موردنیاز خود را انتخاب کرده و روی گزینه پرداخت آنلاین یا اینترنتی کلیک می‌کنید. با کلیک بر روی این گزینه، وارد درگاه پرداخت شده و می‌توانید مبلغ را در همان لحظه انتقال دهید. برای انتقال مبلغ کالا به روش اینترنتی، کافی است مراحل زیر را انجام دهید:

  • ۱۶ رقم درج شده بر روی کارت را وارد کنید.
  • cvv2 کارت که همان ۴ رقم پایین کارت است را در قسمت مربوطه وارد کنید.
  • تاریخ انقضای کارت را در محل مشخص شده بنویسید.
  • بر روی گزینه رمز دوم کلیک کرده و رمز پیامک شده را در قسمت مربوطه وارد کنید. البته ممکن است شما نرم‌افزار رمز پویا داشته باشید و باید رمز را از طریق آن دریافت کنید.
  • کد امنیتی موجود در کادر را در قسمت مشخص شده یادداشت کرده و بر روی گزینه پرداخت کلیک کنید.
سبد خرید
ما از کوکی ها برای بهبود تجربه شما در وب سایتمان استفاده می کنیم. با مرور این وب سایت، شما با استفاده از کوکی ها موافقت می کنید.
فروشگاه
0 لیست علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟