فروشگاه اینترنتی مسترنیک ارائه دهنده لوازم جانبی کامپیوتر، موبایل، تبلت و گیمینگ

درباره مسترنیک

ABOUT MESTER NIK
امروزه خرید و فروش آنلاین به یکی از نیازهای اصلی زندگی بشر تبدیل شده است. وجود فروشگاه های آنلاین و عرضه تمامی اقلام مورد نیاز در تمامی بخش های زندگی هر فرد اعم از شخصی، کاری و اجتماعی، یکی از مهم ترین مزیت های جوامع مدرن است؛ بدون شک یکی از نیازهای اساسی زندگی مدرن، کالای الکترونیک است؛ در این میان داشتن و استفاده از لوازم و تجهیزات مربوط به فناوری اطلاعات و ارتباطات به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی بشر بدل شده است. مجموعه میعاد با نام تجاری مسترنیک فعالیت خود را در زمینه فروش اینترنتی تجهیزات جانبی کامپیوتر و موبایل اغاز کرده است تا با تلاش روزافزون خود بتواند گامی نوین در توسعه این بخش از خرید و فروش آنلاین کشورمان بردارد.
شرکت میعاد از سال 1385 به حوزه تامین لوازم و تجهیزات فناوری اطلاعات و ارتباطات ورود کرده و با تجربه ای 15 ساله در این حوزه، توانسته است در تامین و ارائه کالاهایی از برندهای معتبر داخلی و خارجی قدم های دقیق و محکمی را در مسیر پیشرفت بردارد.
به پشتوانه وجود این تجربه در مجموعه و همچنین قدرت و توان تامین و ارائه کالاهای معتبر حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و نگاه رو به آینده مدیران شرکت، تصمیم گرفتیم فروشگاه آنلاین ارائه این محصولات را تحت برند مسترنیک راه اندازی کنیم تا در زمینه خرید و فروش آنلاین نیز گامی رو به جلو برداریم.
مسترنیک به عنوان یکی از زیرمجموعه های شرکت میعاد تلاش خواهد کرد تا با ارائه معتبرترین برندهای این حوزه، قدمی هر چند کوچک اما شایسته یک شهروند ایرانی را در تامین و ارائه کالا و خدمات با کیفیت بردارد.
یکی از مهم ترین اهداف مسترنیک رونق دادن به بخش فروش عمده تجهیزات کامپیوتری به صورت اینترنتی است تا علاوه بر مشتریان لوازم کامپیوتری و دیجیتال، فروشندگان این حوزه نیز بتوانند کالای مورد نیاز خود را با قیمت کاملا مقرون به صرفه از عمده فروش تهیه نمایند و اینگونه به رونق هرچه بیشتر در بخش فروش حضوری نیز کمک کرده باشیم.
درباره مسترنیک
سبد خرید
ما از کوکی ها برای بهبود تجربه شما در وب سایتمان استفاده می کنیم. با مرور این وب سایت، شما با استفاده از کوکی ها موافقت می کنید.
فروشگاه
0 لیست علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟